Hakkımızda

 ÖNCÜ KOLTUK& MOBİLYA SANAYİ TİC.LTD.ŞTİ  Bünyesi altında 2010  yılında faaliyetlerine başlamış.olan MOBİLYAÜRETİCİM.com  Ev mobilyası oturma grupları konusunda  uzman kadrosu ile üretimini yaptığı  En Uygun ve en kaliteli ürünleri sizlere sunmak için oluşturulmuş keyif  ve Güvenle Alışveriş  yapabileceğiniz  e-ticaret mağzasıdır.

 

Evinizin şıklığını uygun fiyat ve kaliteli ürünlerle tamamlamak için akla ilk gelen adres olmayı hedefleyen mobilyaureticim.com ; Ev mobilyası ve Aksesuar kategorilerinde her gün zenginleşen ürün yelpazesini kullanıcılarına sunuyor.

 

Müşterilerimizin beklentilerini ve isteklerini en doğru şekilde karşılamak, kaliteli hizmet vererek sektördeki başarımızı devam ettirmek en önemli hedefimizdir.

%100 müşteri memnuniyeti politikamız gereği müşterilerimizin tüm soru, sorunları ve yorumları bizim için oldukça önemli ve değerlidir. Hizmetlerimiz ile ilgili soru, öneri, şikayet ya da memnuniyetinizi bize iletebilirsiniz. Tüm yorumlarınız değerlendirmeye alınarak en hızlı şekilde tarafınıza geri dönüş yapılacaktır.